Nahahooldus

Bio-Oil nahahooldusõli – nr 1 toode armidele ja venitusarmidele

1. juuli, 2015

Meie apteegilettidelt leiab nüüd uue tõhusa ja kõrgelthinnatud toote: Bio-Oil nahahooldusõli armidele ja venitusarmidele, mis on võitnud 183 auhinda ja on enimmüüdud toode armide ja venitusarmide kategoorias ligi 18 riigis. Tegemist on ka Buduaari 2015 lemmiku ja Cosmopolitan 2015 parima ilutootega!

Bio-Oil nahahooldusõliBio-Oil® on spetsiaalne nahahooldustoode, mis aitab vähendada armide ja venitusarmide nähtavust ning ühtlustab nahatooni. Selle unikaalne koostis sisaldab uudset ja murrangulist koostisosa PurCellin Oil™, mis on tõhus vahend ka naha vananemise ja kuivuse vastu. Toode sisaldab looduslikku kummeli-, saialille-, lavendli- ja rosmariiniõli ning A- ja E-vitamiini.

Bio-Oil® imendub kergesti ja ei ole konsistentsilt rasvane. See on allergiavaba ja sobib ka tundlikule nahale.

Sobib kasutamiseks nii näol kui kehal:

  • Armidele – aitab parandada nii uute kui vanade armide välimust.
  • Venitusarmidele – vähendab venitusarmide tekkevõimalust raseduse ajal, teismeliseea tempokal kasvuperioodil või kiire kaalutõusu korral. Muudab juba tekkinud venitusarmid vähem nähtavaks.
  • Ebaühtlase nahatooni korral – aitab korrigeerida hormonaalsetest muutustest, naha pleegitajatest või liigsest päikesevõtust põhjustatud pigmendilaikude ja iluvigade välimust.
  • Vananevale nahale – silendab ja annab toonust vananevale ning juba ilmnenud kortsukestega nahale.
  • Veetustunud nahale – aitab taastada nahas leiduvate looduslike õlide tasakaalu, mida on negatiivselt mõjutanud ekstreemsed ilmastikuolud, kõrge kemikaalide kontsentratsioon vees, sagedane vanniskäimine ning keskküttest ja õhukonditsioneerist põhjustatud naha liigne kuivus.

Toode on saadaval ka Netiapteegis!