Uudised

Tule koos lapsega kinno!

1. märts, 2017

Apotheka Emme ja Beebi Kinopäeva tuleb taas! Oodatud on emmed, issid ja samuti vanavanemad koos lapselastega.

Järgmine kinohommik toimub: 

Emme ja Beebi

  • 29.03 Tallinnas – Apollo Kino Mustamäe – filmideks “Smurfid” ja “Kaunitar ja koletis”.
  • 30.03 Pärnus – Apollo Kinos – filmideks “Smurfid” ja “Kaunitar ja koletis”. 

Hoia kinopilet alles! Kinopileti ettenäitamisel saad apteegis ühekordset allahindlust -20% täishinnaga (v. a ravimid) toodetelt.

Mis on kavas?

  • 10.00–11.00 – Enne filmide vaatamist saab kinode fuajeedes tutvuda uute ja huvitavate toodete ja brändidega. Kohal on erinevad temaatiliste toodete esindajad, kes jagavad ka tootenäidiseid, testreid, infot uute toodete kohta ja vastavad küsimustele. Samuti saab häid nõuandeid ja näpunäiteid.
  • 11.15 – algab filmivaatamine.

Pileti hind: Apollo Kinos Pärnus al 2.59 €, Apollo Kinos Solarises Tallinnas ja Apollo Mustamäe Kinos al 3.09 €.

Pileteid saab kinohommikutele soetada mugavalt interneti teel eelmüügist või samal päeval kino kassast.

Mis on Emme ja Beebi Kinopäev?

Emme ja Beebi Kinopäeval saab beebiga meeldivalt kino nautida üks kord kuus, kartmata, et lapsenutt kaaskülastajaid häiriks. Kuidas nii? Äärmiselt lihtsalt, sest ka nemad on kinos koos beebiga. Emme ja Beebi Kinopäeval on saalis heli vaiksem, et see ei häiriks pisikesi kinokülastajaid, tuled põlevad nõrgalt terve seansi vältel ja saalist saab vajadusel välja liikuda kogu seansi ajal.

Kinos on sel päeval alati mugav mähkimislaud või mugavad mähkimislauad, erinevas suuruses mähkmeid, niisked salvrätikud, garderoob üleriiete jaoks ja kärude parkla. Evakuatsioonile ja turvalisusele on samuti mõelnud ja kärusid saab hoiustada saalide läheduses asuvas käruparklas. Soovi korral saavad kõik emmed saali kaasa võtta turvahälli. Kinokorrusele saab mugavalt esimeselt korruselt otse liftiga.

Pileteid üritusele müüakse üle ühe koha, nii saab alati lapsevanem enda kõrvale ühe vaba koha suurema lapse jaoks või beebi asjade jaoks. Laps võib ka terve seansi aja saalis vabalt ringi liikuda, muretsemata, et see kedagi häiriks. Saalidesse oleme varunud seansside ajaks hulganisti erinevaid mänguasju, et lapsel emme filminautimise ajal igav ei hakkaks.